:: Apex Makina Türkçe Ana Sayfa ::

HAKKIMIZDA

 

İLETİŞİM

MAİL FORMU

MAİL

   

“Doğanın renklerini

  kullanmanın teknolojik yolu”

  ÜRÜNLERİMİZ   APEX MAKİNA HAKKINDA...

  Tek ve Çift Burgulu
Extruder Hatları

  Tek - Çift Vidalı Boru ve Plastik Extruderleri

  Vakum Soğutma ve Kalibrasyon Üniteleri

  Bantlı ve Paletli
Profil Çekiciler

  Otomatik Testere ve
Giyotin Kesme Ünitesi

  Desenleme Makinası

  T.P.V. Conta Hattı

  Tampon Baskı Makinası

 

APEX EXTRUDER

Daima gelişmekte olan teknolojinin gereklerini yerine getirme prensibi ile çalışmalarını yürütmekte olup, gelişmeleri ön planda tutma bilinci ile iş hacmini her geçen gün büyüterek, sağlam imalat, yedek parça ve uzun süreli müşteri ilişkileri kurmaktadır.

Kuruluşumuzun ana ilkesi;

Üretken, verimli imalat yapmak, yapıcı olmak ve iş birliği içinde olduğu kuruluşlar ile çalışmalarında karşılıklı olarak topluma ve endüstriye fayda sağlamaktır.


 

Güvenilir ve Kaliteli

Firmamız, müşterilerimizin taleplerine en kısa zamanda, güvenilir çözümleri oluşturarak, dayanıklı ve kaliteli malzemeler ile, fiyat/kalite oranını daima göz önünde bulundurarak hizmete sunma gayreti içerisindedir.

Bu sebeple Firmamız müşterilerimizin ve endüstrinin çok çeşitli olan ihtiyaçlarını tek kaynaktan çözüme ulaştırabilmelerini sağlamak amacıyla daima ürün çeşitliliğini, kalitesini artırmaktadır. Web Sitemizde görmüş olduğunuz makinelerin bir çoğu stoklarımızda bulunmaktadır, ayrıca müşterilerimizin özel ihtiyaçları gerek sistem dizayn ederek, gerekse dünyanın güvenilir üretici firmaları ile işbirliği yaparak çözüme ulaştırılmaktadır.

Extruder Hatlar

Firmamız; sert, yumuşak  PP, PE, PVC, PPR-C Silikon extruder hatları kalıp teknolojileri özel amaçlı boru kalıp ve kalibratörleri ile hizmet vermektedir.

© APEX Makina Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti.
    Tasarım HazarAjans

AnaSayfa     Hakkımızda     Ürünlerimiz     İletişim    Mail Formu     Mail